Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса:
Tonglu заводу: Xiafan Road, Tonglu економічного DeveIopment зони, Ханчжоу Чжецзян Китаю
Jiande заводу: Qintang індустріального парку, Jiande повіту, Ханчжоу місто, Чжецзян провінція Китаю
Скажи: 0086 571 64111111
Факс: 0086-571-64112858
E-mail: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
Новини

Виробники пояс тип фільтра в майбутньому натисніть перехід до інтелектуальних напрямок

Діалектичний теорія продуктивних сил та виробничі відносини розповісти нам, що коли продуктивність збільшується до певної міри, коли прив'язуються до оригінальної продукції була величезною трансформацією адаптуватися до розвиток передових продуктивних сил. Сьогодні розвитку науки і техніки, Інтернету та інформаційних технологій змінюється час, пояса фільтр прес виробників у виробничому районі свист приходять з проблемами численних змін шляхом, ніяких переваг прибув, але тенденція часи глобальної промислового 4.0 епохи поставали.
Після andquot уряд Німеччини; промислових 4.0andquot; стратегія, виробники з навколо світу фокус цієї стратегії і широко визнано в промисловості, чи розроблена в розвиваються країнах, її обробної промисловості намагаються andquot; 4.0 промислова, andquot; і гонитві за світовій промисловості маємо сильний конкурентну перевагу в конкурентну ситуацію.
Промислові 4.0, смарт-фабрика, розумних, смарт-логістика стала на пояс фільтр прес виробників від традиційних моделей на три теми інтелектуальні напрямок. Прецизійні фільтр виробництва налаштовані масового виробництва в перехідний період, виробництво орієнтованих на виготовлення сервісу і виробництва переходу, причин тінізації перехід до інновацій driven промисловості зрозумів 4.0 разів три підривних трансформації та неминуча тенденція розвитку рази.