Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса:
Tonglu заводу: Xiafan Road, Tonglu економічного DeveIopment зони, Ханчжоу Чжецзян Китаю
Jiande заводу: Qintang індустріального парку, Jiande повіту, Ханчжоу місто, Чжецзян провінція Китаю
Скажи: 0086 571 64111111
Факс: 0086-571-64112858
E-mail: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
Новини

Пояс тип фільтра прес фільтрації технології передбачення

З розвитком біо-технологія машинобудування застосування мембрани поділу в цій області буде продовжувати рости. У виробництві біологічних продуктів, часто виникає необхідність відокремити від рідкого підвіски, традиційним фільтрувальні методи не до вимоги щодо якості продукції а також використання мікро фільтрація мембраною поділу технології, яка запобігає інактивація бактеріальне забруднення і тепло чутливих матеріалів і досягти ефективного поділу домішок і поліпшити якість.
Пояс фільтри використання динамічних фільтрації технології в мембрана поділу, краще пристосованою до вирішити проблему звичайних мембрани фільтрації курс не є високою, зробити більш широкого застосування Мембранний фільтр, фільтр буде працювати краще, таких як целюлозно -паперової промисловості оговтався від стічних вод з ультрафільтрації мембрани волокна.
Крім того, пояс фільтр прес технологій фільтрації також вважається одним з простих і ефективних методів для поліпшення фільтрації. Це використання двох або кількох фільтрів і поступово знижувати твердого змісту або призначення рідких в'язкості поліпшити фільтрації ставки. Ці фільтри може бути того ж типу, але різні фільтра засобів масової інформації та фільтр константи, також може бути поєднання різних видів фільтр разом.