Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса:
Tonglu заводу: Xiafan Road, Tonglu економічного DeveIopment зони, Ханчжоу Чжецзян Китаю
Jiande заводу: Qintang індустріального парку, Jiande повіту, Ханчжоу місто, Чжецзян провінція Китаю
Скажи: 0086 571 64111111
Факс: 0086-571-64112858
E-mail: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
Виставка

Палата фільтр прес пластини виробника за технологією термопластичних екструзії

Сьогодні більшість 3D-принтер є друкуючої головки від комп'ютерного контролю знайти Полу рідини матеріал до об'єктів. Палата фільтр прес пластини виробником ввести цей процес можна використовувати різні матеріали, включаючи метал, бетон, керамічних і шоколад, але до цих пір найбільш поширеним термопластичних екструзії матеріалу є розплавлену пластмасу.
Докладніше про 3D друк, тим більше, я думаю, це постійно мінливі промисловості, один з багатьох різних умов можна іноді послатися на те ж саме, особливо з боку термопластичних екструзії друкувати об'єкти цього процесу. Технологія повинна бути просто називається andquot; Термопластичних extrusionandquot; в порівнянні з Генеральним оператор є andquot; extrudedandquot;. По суті, тіло світовим стандартам Сполучених Штатів Міжнародної асоціації для тестування і матеріалів (ASTM International), оголосив у червні 2012 року цей 3D друку стандартний загальне ім'я andquot; extrudedandquot;.
Палата фільтр прес пластини виробник ввів поняття вище і може бути легше зрозуміти, але термопластичних екструзії винахідники технології корпорації Stratasys робить речі, це провідні компанії, які відносяться до цієї техніки, як andquot; Злиті осадження моделювання (FDM) andquot;. МКР мав на увазі саме поняття (і зловживання) як термопластичних екструзії, взагалі мається на матеріал екструзії технології.