Про нас
Зв'язатися з нами
Адреса:
Tonglu заводу: Xiafan Road, Tonglu економічного DeveIopment зони, Ханчжоу Чжецзян Китаю
Jiande заводу: Qintang індустріального парку, Jiande повіту, Ханчжоу місто, Чжецзян провінція Китаю
Скажи: 0086 571 64111111
Факс: 0086-571-64112858
E-mail: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
Про нас

Чжецзян Longyuan середовища технології ЛТД, одним з трьох внутрішній фільтр прес промисловості компаній, що котуються. У нас багато іноземних партнерів, повірте, наші companyand #39; s здібності, сподіваюся, що ми скоро буде приємним співпраці

(Німецький гості відвідали Чжецзян Longyuan середовища технології Co., ТОВ)

Чжецзян longyuan середовища технології Co., Ltd в центрі уваги на залучення іноземних інвестицій підприємства Чжецзян, є сучасне підприємство системи відповідно до формування акціонерне enterprises.Company примикає до держави Road320, займає площу 70000 кв. м., біля мальовничого озера мальовничі області. Перевезення за і зв'язку дуже зручні.

У будівництві Дунгуань інститут технології, Чжецзян Longyuan середовища технології Лтд стратегічної співпраці)

Компанія має першокласних Вітчизняна промисловість виробництво, переробка обладнання та технології, такі як великі гідравлічні машини, автоматична верстатів з ЧПУ і верстати з ЧПУ, включаючи стругальні дошки обробні і оснащення обладнання. Фільтр продуктів, що випускаються ці передові обладнання є дуже великі, складні та високої складності. Ми пропонуємо видів перед і після продажу обслуговування, включаючи тестування фільтрування характеристик матеріалів, виділення фільтр натисніть і пов'язані продукти, встановлення обладнання, навчання користувачів, технічна підтримка та спільне рішення.


У компанії є професійна команда розробки продукту. Продукт надається безкоштовне США, Японії, Німеччини та інших країн передові технології. Фільтр прес машина є ознаками в швидко фільтрації швидкість, висока град автоматизації, стабільною продуктивністю, зручне управління, високої температури і високого тиску стійкі, захисту від корозії, хороший Ущільнювачі ефективним у зневоднення, миття ретельно однорідним і не токсичний. Тип фільтра прес машина включає в себе автоматичне вібрації типу, автоматичне полотнища пральна типу, один раз, зрушуючи типом, ВАТ управління з людина машинного інтерфейсу типу, DCS автоматичного виробничо-складських приміщення типу, стороні промінь типу, підвісні, ручний і автоматичний тип. Тип фільтра плита складається з пластини і тип кадру, палата типу, зварні PP мембрани типу, гумові мембрани типу і Прокладка типу. Вимір фільтра плита є від 250 * 250 мм, 400 * 400 мм, 630 * 630 мм, 800 * 800 мм, 1000 * 1000 мм, 1250 * 1250 мм, 1500 мм * 1500 мм, 1500 * 2000 мм 2000 * 2000 мм. Фільтр тиск може бути 0.6MPa, 1.0MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.5MPa і 4MPa. Фільтрація температура становить від - 40℃ae до 120℃ae. Області фільтра охоплює від 0.16㎡ до 1600㎡. Ми могли б забезпечити різні продукти для задоволення потреб різних користувачів. Користувачі можуть настроїти види нестандартні фільтр-преси та дотику та кадру (в тому числі спеціальних вимог імпорт і експорт продукції).

Іранський гості відвідали Чжецзян Longyuan середовища технології Co., ТОВ

Мер приходить відвідати Чжецзян Longyuan середовища технології Co., ТОВ